O CLICK AND GROW

Click & Grow, inovativní společnost založená v roce 2009 v Estonsku přináší řešení domácího pěstování rostlin efektivně a bez námahy. Technologie které společnost Click & Grow využívá jsou neustále inovovány a důkladně testovány a zkoušeny tak, aby se k pěstitelům dostaly výrobky té nejvyšší kvality.

Sortiment chytrých květináčů pro domácí pěstování pokrývá vše, co je potřeba pro úspěšné pokojové pěstování čerstvých potravin.

Pěstování rostlin přináší mnoho výhod

Je prokázáno, že pěstování pokojových rostlin zlepšuje zdraví a pomáhá snižovat stres, zlepšuje kvalitu vzduchu a celkovou pohodu.

Každý si zaslouží zažít výhody domácího pěstování.

Jak vám Click & Grow pomůže?

Click & Grow vyrábí chytré květináče, které spojují moderní život s přírodou.

Chytré květináče umožní pěstovat rostliny 365 dní v roce dokonce i v těch nejvytíženějších domácnostech. Květináče se samy starají o závlahu osvětlení a živiny, zatímco vy sklízíte úrodu.

Zažijte kouzlo pěstování a vychutnejte si ty nejvybranější chutě a nejpříjemnější vůně po celý rok.

Jak to celé začalo

Click & Grow bylo založeno v roce 2009 v  Estonsku.

Poté, co si Mattias Lepp přečetl článek NASA o pěstování rostlin v kosmu, oddal se myšlence, že vyvine první květináč pro pokojové pěstování, který se o rostliny sám stará.

Po spolupráci s univerzitami po celém světě na finálním doladění technologie se konečně zrodil koncept pokojového pěstování v chytrých květináčích Click & Grow.

2012 – uvedení prvního chytrého květináče

2013 – prototyp květináče druhé generace
2014 – uvedení chytrého květináče pro pěstování 3 bylinek
2017 – uvedení chytrého květináče pro 9 rostlin

Pozdravy od Click & Grow

Mattias se svým týmem nadšených spolupracovníků