Smart Garden 3

Samozavlažovací zahrádka s LED lampou podporující růst rostlin umožňuje pěstovat 3 čerstvé rostliny bez jakékoli námahy. V poutavém severském stylu se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti.

2390 Kč  

1 669 Kč

Smart Garden 9

Samozavlažovací zahrádka s růstovou LED lampou. Automaticky se stará o 9 rostlin. Zajišťuje, že mají vždy dostatek vody, světla a živin. Pěstujte jakoukoliv rostlinu s nulovým úsilím!

5390 Kč  

3 790 Kč   

Smart Garden 9 Pro

Smart Garden 9 PRO je inovovaná domácí zahrádka s možností ovládání pomocí mobilní aplikace. Smart Garden 9 PRO je vhodná pro jakýkoliv dům nebo byt a jakoukoliv pěstitelskou potřebu.

6 990 Kč  

4 990 Kč   

Mix ovoce a zeleniny

Mít vlastní čerstvé nebo sušené vlastnoručně vypěstované ovoce, či zeleninu v kuchyni? To jistě ocení každý! Rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, či rostlinné hormony.

799 Kč  

599 Kč   

Mix květin

Mít vlastní čerstvé nebo sušené vlastnoručně vypěstované ovoce, či zeleninu v kuchyni? To jistě ocení každý! Rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, či rostlinné hormony.

699 Kč  

499 Kč   

Mix italských bylinek

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky známé z italské kuchyně. Sada 3 kapslí vám umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky, a to s nulovou námahou.

699 Kč  

499 Kč   

Mix salátů

Vypěstujte si na své domácí bylinkové zahrádce zeleninu do salátů. Sada 3 kapslí vám spolu s chytrým květináčem Click and Grow umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky a to s nulovou námahou.

699 Kč  

499 Kč   

Mix steak & grill

Vypěstujte si na kuchyňské lince vlastní čerstvé bylinky pro kořenění masa. Sada 3 kapslí vám umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky.

699 Kč  

499 Kč   

Mini rajčátka

Krásně vypadají, výborně chutnají, obsahují málo kalorií, téměř žádný tuk a jsou bez chlesterolu. Naopak obsahují betakaroten a vitaminy skupiny B., minerály a vlákninu. 

339 Kč  

249 Kč   

Lesní jahody

Lesní jahody jsou považovány za jedny z nejvíce voňavých a lahodných jedlých rostlin. Uklidňují nervový systém, pomáhají bojovat proti  únavě a jsou velmi účinné i jako elixír krásy – preventivně působí proti vráskám a obnovují zdravý vzhled pleťi.

339 Kč  

249 Kč   

Fialové chilli

Chilli plody jsou bohatým zdrojem vitamínu C, jsou taktéž bohaté na vitamín A a antioxidanty obsahují také beta karoten, alfa karoten a další. Rostlina preferuje slunné místo a ačkoli nějakou dobu bude trvat, než papričky plně dozrají, její krásné a chutné plody určitě stojí za krátké čekání.

339 Kč  

249 Kč   

Sladká žlutá paprika

Svojí sladkou chutí a jasnou barvou jsou upečené papriky ideální k doplnění chutí středomořských pokrmů, pizzách, salátech, omáčkách a mnoha předkrmů. Papriky jsou plné různých vitamínů a minerálů a jsou výjimečně bohaté na vitamíny C a A.

339 Kč  

249 Kč   

Chilli papričky

Chilli papričky obsahují vitamíny C a karoten B. Za zmínku jistě stojí i fakt, že chilli papričky pomáhají tělu vyrovnat se s bolestí a v letních měsících pomáhají tělu lépe snášet teplo.

339 Kč  

249 Kč   

Máta peprná

Máta peprná je aromatická bylina se silnými účinky. Úspěšně ji lze využít při potížích s trávícím ústrojím – zastavuje zvracení, tlumí bolesti při žlučových kamenech, zlepšuje vylučování žluči, léčí koliky a nemoci střev, pomáhá při plynatosti…

269 Kč  

189 Kč   

Tymián

Středomořský druh mateřídoušky, hojně využívaný v kuchyni a ceněný pro své léčivé účinky. Tymián zlepšuje trávení, je účinný při potížích se zažíváním, proti průjmům a nadýmání. Má vliv na dýchací ústrojí, zmírňuje kašel a působí protizánětlivě, má antiseptické účinky.

269 Kč  

189 Kč   

Levandule

 Levandulový olej působí  antisepticky a protizánětlivě. Květy levandule se používají do bylinných směsí užívaných při bolestech hlavy, pro zlepšení spánku, při nervozitě. Levandule je součástí provensálského koření, lze ji použít do pečiva, bylinkového másla a nápojů.

269 Kč  

189 Kč   

Bazalka

Bazalka – královna bylin, je velmi nenáročná pro domácí pěstování.

Využijete ji zejména v italské kuchyni, na pizzu, těstoviny nebo do salátů. Její nezaměnitelné aroma povýší váš zážitek z vaření a vašemu tělu dodá velké množství vitamínů a antioxidantů.

269 Kč  

189 Kč   

Petržel

Nejoblíbenější bylinka na světě, pro své detoxikační účinky a vysoký obsah železa je označována jako superpotravina.

Kromě železa obsahuje řadu dalších vitamínů a stopových prvků, zejména vitamin C, kyselinu listovou, hořčík, draslík a vápník.

269 Kč  

189 Kč   

Kadeřávek

Červená kapusta je výborným zdrojem vitamínu C. Obsahuje také železo, vitamín A, vápník, hořčík, draslík, bílkoviny, uhlovodíky a vlákninu. Červená kapusta je masitá bylina, která perfektně doplňuje bohaté chutě zejména grilovaných pokrmů (maso i zelenina).

269 Kč  

189 Kč   

Rukola

Rukola je aromatická odrůda salátu s výraznou chutí. Tato bylina je velmi oblíbená v italské kuchyni, navíc je velmi zdravá! Některé studie potvrdily, že konzumace listů pomáhá předcházet obezitě, srdečním chorobám a cukrovce, pomáhá také redukovat váhu.

269 Kč  

189 Kč   

Pažitka

Pažitka je populární v Evropě již od středověku nejen pro své antibakteriální vlastnosti, ale je výborným doplňkem do salátů, pomazánek, nebo třeba jen na vařené brambory.

269 Kč  

189

Římský salát

Římský salát je jedna z nejoblíbenějších a nejzdravějších odrůd hlávkového salátu, které můžete v současné době můžete pěstovat v Click and Grow zahradách. Je bohatý na železo, vitamin C, karoten a vlákninu. Skvěle se hodí do salátů, netradičně jej můžete dusit nebo zapékat.

269 Kč  

189 Kč   

Pak choi

Pak choi je rostlina příbuzná mangoldu, která pochází z Číny a dá se pěstovat celoročně. Využívá se zejména v asijské kuchyni, a to nejen pro skvělou chuť a křupavost, ale také vysoký obsah zdraví prospěšných látek.

269 Kč  

189 Kč   

Hlávkový salát

Listová zelenina nabízející velké množství kombinací s jinými potravinami.  Je bohatým zdrojem vitaminu A, vitaminu K, hořčíku, železa a kyseliny listové. Salát vypěstovaný doma v květináčích Click and Grow má 2x větší obsah antioxidantů než balený salát z obchodu.

269 Kč  

189 Kč   

Koriandr

Koriandr – věhlasná bylinka s citrusovými podtóny, oblíbená po celém světě. Všechny části koriandru jsou jedlé, ale čerstvé listy a sušená semínka jsou části, které se tradičně používají pro vaření. Koriandr je konkrétně bohatý na vitamíny A, C a K, obsahuje i další minerály.

269 Kč  

189 Kč   

Rozmarýn

Rozmarýn je aromatická bylina, která je velmi používá ve středomořské kuchyni například k přípravě různých pečení, salátů a v těstovinách. Rozmarýn je také znám jako hlavní složka rozmarýnového oleje. Tento olej se používá ke zlepšení paměti či nálady.

269 Kč  

189 Kč   

Petunie

Petúnie je jedna z nejkrásnějších květin na světě díky své hojnosti a barevnosti květů.  Nechte se překvapit barevnou paletou květů Petúnií z Click and Grow.

269 Kč  

189 Kč   

Koupíte na: