Smart Garden 3

Samozavlažovací zahrádka s LED lampou podporující růst rostlin umožňuje pěstovat 3 čerstvé rostliny bez jakékoli námahy. V poutavém severském stylu se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti.

2 290 Kč  

1 790 Kč

Lesní jahody

Lesní jahody jsou považovány za jedny z nejvíce voňavých a lahodných jedlých rostlin. Pro své čistící a osvěžující vlastnosti je, dle archeologických nálezů, používali už i naši předci z mladší doby kamenné. 

299 Kč  

229 Kč   

Máta peprná

Máta peprná je aromatická bylina se silnými účinky. Úspěšně ji lze využít při potížích s trávícím ústrojím – zastavuje zvracení, tlumí bolesti při žlučových kamenech, zlepšuje vylučování žluči, léčí koliky a nemoci střev.

299 Kč  

229 Kč   

Sladká žlutá paprika

Náhradní kazety se semínky sladké žluté papriky pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Svojí sladkou chutí a jasnou barvou jsou papriky ideální k doplnění chutí středomořských pokrmů.

299 Kč  

229 Kč   

Mini rajčátka

Krásně vypadají, výborně chutnají, obsahují málo kalorií, téměř žádný tuk a jsou bez chlesterolu. Naopak obsahují betakaroten a vitaminy skupiny B., minerály a vlákninu. 

299 Kč  

229 Kč   

Chilli paprička

Chilli papričky obsahují vitamíny C a karoten B. Za zmínku jistě stojí i fakt, že chilli papričky pomáhají tělu vyrovnat se s bolestí a v letních měsících pomáhají tělu lépe snášet teplo.

299 Kč  

229 Kč   

Pažitka

 je populární v Evropě již od středověku nejen pro své antibakteriální vlastnosti, ale je výborným doplňkem do salátů, pomazánek, nebo třeba jen na vařené brambory.

299 Kč  

229 Kč   

Italská bylinková směs

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky známé z italské kuchyně. Sada 9 kapslí vám umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky, a to s nulovou námahou – díky automatickému osvětlení a zavlažování v chytrých květináčích Click and Grow.

    699 Kč  

    549 Kč   

    Koupíte na: