Smart Garden 3

Samozavlažovací zahrádka s LED lampou podporující růst rostlin umožňuje pěstovat 3 čerstvé rostliny bez jakékoli námahy. V poutavém severském stylu se stane skvělým doplňkem vaší domácnosti.

2 390 Kč  

1 890 Kč

Smart Garden 9

Samozavlažovací zahrádka s růstovou LED lampou. Automaticky se stará o 9 rostlin. Zajišťuje, že mají vždy dostatek vody, světla a živin. Pěstujte jakoukoliv rostlinu s nulovým úsilím!

5 390 Kč  

4 390 Kč   

Smart Garden 9 Pro

Samozavlažovací zahrádka s růstovou LED lampou. Automaticky se stará o 9 rostlin. Zajišťuje, že mají vždy dostatek vody, světla a živin. Pěstujte jakoukoliv rostlinu s nulovým úsilím!

6 890 Kč  

5 690 Kč   

Mix ovoce a zeleniny

 Náhradní kazety se semínky mix ovoce a zeleniny pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Mít vlastní čerstvé nebo sušené vlastnoručně vypěstované ovoce, či zeleninu v kuchyni? To jistě ocení každý! Je mnoho jídel, kde tyto bylinky využijete.

799 Kč  

699 Kč   

Mix květin

 Náhradní kazety se semínky mix Italských bylin pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Mít vlastní čerstvé nebo sušené vlastnoručně vypěstované italské byliny v kuchyni? To jistě ocení každý! Je mnoho jídel, kde tyto bylinky využijete.

699 Kč  

599 Kč   

Italská bylinková směs

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky známé z italské kuchyně. Sada 9 kapslí vám umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky, a to s nulovou námahou – díky automatickému osvětlení a zavlažování v chytrých květináčích Click and Grow.

  699 Kč  

  599 Kč   

  Směs salátové zeleniny

  Vypěstujte si na své domácí bylinkové zahrádce zeleninu do salátů. Sada 9 kapslí vám spolu s chytrým květináčem Click and Grow umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky a to s nulovou námahou.

  699 Kč  

  599 Kč   

  Směs koření na steak

  Vypěstujte si na kuchyňské lince vlastní čerstvé bylinky pro kořenění masa. Sada 9 kapslí vám umožní mít po celý rok po ruce čerstvé bylinky a to s nulovou námahou – díky automatickému osvětlení a zavlažování v chytrých květináčích Click and Grow.

  699 Kč  

  599 Kč   

  Mini rajčátka

  Krásně vypadají, výborně chutnají, obsahují málo kalorií, téměř žádný tuk a jsou bez chlesterolu. Naopak obsahují betakaroten a vitaminy skupiny B., minerály a vlákninu. 

  339 Kč  

  289 Kč   

  Lesní jahody

  Lesní jahody jsou považovány za jedny z nejvíce voňavých a lahodných jedlých rostlin. Pro své čistící a osvěžující vlastnosti je, dle archeologických nálezů, používali už i naši předci z mladší doby kamenné.

  339 Kč  

  289 Kč   

  Fialové chilli

  Náhradní kazety se semínky chilli papriček pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Mít vlastní čerstvé nebo sušené vlastnoručně vypěstované chilli papričky v kuchyni? To jistě ocení každý!

  339 Kč  

  289 Kč   

  Sladká žlutá paprika

  Náhradní kazety se semínky sladké žluté papriky pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Svojí sladkou chutí a jasnou barvou jsou papriky ideální k doplnění chutí středomořských pokrmů.

  339 Kč  

  289

  Chilli paprička

  Chilli papričky obsahují vitamíny C a karoten B. Za zmínku jistě stojí i fakt, že chilli papričky pomáhají tělu vyrovnat se s bolestí a v letních měsících pomáhají tělu lépe snášet teplo.

  339 Kč  

  289

  Máta peprná

  Máta peprná je aromatická bylina se silnými účinky. Úspěšně ji lze využít při potížích s trávícím ústrojím – zastavuje zvracení, tlumí bolesti při žlučových kamenech, zlepšuje vylučování žluči, léčí koliky a nemoci střev.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Tymián

  Tymián zlepšuje trávení, je účinný při potížích se zažíváním, proti průjmům a nadýmání. Má vliv na dýchací ústrojí, zmírňuje kašel a působí protizánětlivě, má antiseptické účinky.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Levandule

  Levandule je jednou z nejvíce aromatických rostlin na světě a používá se např. jako vůně do prádelníku a zároveň zde odpuzuje šatní moly. Levandulový olej působí  antisepticky a protizánětlivě.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Bazalka

   Bazalka – královna bylin (z řeckého „basileus“ = „král“) je velmi nenáročná pro domácí pěstování, proto je vhodná jako první rostlinka, pro první seznámení s Click and Grow.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Petržel

  Nejoblíbenější bylinka na světě, pro své detoxikační účinky a vysoký obsah železa je označována jako superpotravina. Kromě železa obsahuje řadu dalších vitamínů a stopových prvků, zejména vitamin C, kyselinu listovou, hořčík, draslík a vápník.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Kadeřávek

  Červená kapusta je výborným zdrojem vitamínu C. Obsahuje také železo, vitamín A, vápník, hořčík, draslík, bílkoviny, uhlovodíky a vlákninu. Červená kapusta je masitá bylina, která perfektně doplňuje bohaté chutě zejména grilovaných pokrmů (maso i zelenina).

  269 Kč  

  229 Kč   

  Rukola

  Rukola je aromatická odrůda salátu s výraznou chutí. Tato bylina je velmi oblíbená v italské kuchyni, navíc je velmi zdravá! Některé studie potvrdily, že konzumace listů pomáhá předcházet obezitě, srdečním chorobám a cukrovce, pomáhá také redukovat váhu.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Římský salát

   Římský salát je jedna z nejoblíbenějších a nejzdravějších odrůd hlávkového salátu, které můžete v současné době můžete pěstovat v Click and Grow zahradách. Je bohatý na železo, vitamin C, karoten a vlákninu. Skvěle se hodí do salátů, netradičně jej můžete dusit nebo zapékat.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Kazety se substrátem

  Experimentální kazeta obsahuje pokročilou verzi inteligentního substrátu, který posiluje klíčení semen a podporuje samotný růst jakékoliv rostliny, kterou chcete vypěstovat. Jediné co musíte udělat, je jen zasadit semena vybrané rostliny do substrátu a vložit kazetu do květináče Click and Grow.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Petúnie

  Petúnie je jedna z nejkrásnějších květin na světě díky své hojnosti a barevnosti květů.  Nechte se překvapit barevnou paletou květů Petúnií z Click and Grow.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Pažitka

   je populární v Evropě již od středověku nejen pro své antibakteriální vlastnosti, ale je výborným doplňkem do salátů, pomazánek, nebo třeba jen na vařené brambory.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Hlávkový salát

  Listová zelenina nabízející velké množství kombinací s jinými potravinami.  Je bohatým zdrojem vitaminu A, vitaminu K, hořčíku, železa a kyseliny listové. Zmírňuje nervozitu a únavu. Zvyšuje svalovou výkonnost, podporuje činnost srdce a jater.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Koriandr

  Koriandr – věhlasná bylinka s citrusovými podtóny, oblíbená po celém světě. Všechny části koriandru jsou jedlé, ale čerstvé listy a sušená semínka jsou části, které se tradičně používají pro vaření. Koriandr je konkrétně bohatý na vitamíny A, C a K, obsahuje i další minerály.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Rozmarýn

  Náhradní kazety se semínky rozmarýnu pro domácí pěstování v Click and Grow květináči. Rozmarýn je aromatická bylina, která je velmi používá ve středomořské kuchyni. Tato oblíbená bylina se používá například k přípravě různých pečení, salátů a v těstovinách.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Pak Choi

  Pak Choi je základem mnoha asijských a amerických receptů. Díky své jedinečné chuti se Pak Choi skvěle hodí zejména na smažení, dušení a do polévek. Lze si ji vychutnat i syrovou. Je zdrojem vitamínů A, C a K, vápníku, hořčíku, draslíku, manganu a železa.

  269 Kč  

  229 Kč   

  Koupíte na: